درباره بَک‌بان

پرشیا فاوا با بهره‌گیری از تجربه نزدیک به دو دههٔ مؤسسین و مدیران خود و همکاری با متخصصان و کارشناسان و مجرب و متعهد در حوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات، اقدام به راه‌اندازی دپارتمان بَک‌بان جهت ارائه خدمات نوین شبکه و زیرساخت (Network Solution & InfraStructre) نموده است.

بَک‌بان به‌عنوان یکی از زیرمجموعه‌های پرشیا فاوا در کنار سایر دپارتمان‌های این شرکت به ارائه متنوع‌ترین و به‌روزترین سرویس‌ها و راهکارهای IT می‌پردازد. این گروه در نظر دارد باتکیه‌بر پیشینهٔ درخشان و پیشرفت پیوسته سطح دانش سازمانی خود، نسبت به ارائه خدمات فراگیر در حوزه زیرساخت و شبکه به اشخاص حقیقی و حقوقی بپردازد. همچنین با بهره‌گیری از فناوری و دانش روز دنیا و پیروی از استانداردهای ملی و جهانی، به ایجاد بستری امن برای ارتباطات و همچنین به‌روزرسانی، پشتیبانی و نگهداری آن مبادرت ورزد.

شاید نهایت بَک‌بان را بتوان تجربهٔ جدیدی دانست که شما را در مسیر رسیدن به راهکارهای مطلوب و نگهدارنده ارتباطی که تداوم آن رشد متقابل طرفین را در پی خواهد داشت، یاری می‌دهد.

دیر زمانی است که بر این کار مشغولیم و مفتخریم، طی سال‌های گذشته با سازمان‌ها، نهادها، ارگان‌های دولتی و خصوصی، مؤسسات مالی و اعتباری، شرکت‌ها و فروشگاه‌های متعددی همکاری و کسب تجربه نموده‌‎ایم.

دریافت مشاوره رایگان