ارتباط با مشتریان، اطلاع‌رسانی و تبلیغات امروزه به چالشی بسیار بزرگ برای صاحبان کسب‌و‌کار و گروه‌های مختلف تبدیل شده است و از طرفی سرعت زندگی روزمره و تبعات آن امکان مذاکره و ارتباط حضوری را به شدت محدود کرده است.
با توجه به رشد و ضریب نفوذ بالای تلفن همراه، پیامک انبوه یکی از راهکارهایی است که امروزه صاحبان کسب و کار و گروه‌های مختلف از آن استفاده می‌کنند تا خدمات و تبلیغات خود را در اختیار مشترکان قرار دهند.
شرکت پرشیا فاوا گسترش با تکیه ‌بر توان و تجارب خود اقدام به ایجاد دپارتمان خدمات پیامک با نام فرستا نموده است تا با توجه به پتانسیل بکر و موجود در بازار اقدام به ارائه خدمات کم‌نظیر در این حوزه نماید.

چرا پیامک انبوه برای ارتباط با مشتری موثر است؟

ارسال پیامک انبوه روش مقرون بصرفه‌ای برای تبلیغات و ارتباط گرفتن با مشتری است. گوشی تلفن همراه عضو جدا نشدنی زندگی امروزی است، در نتیجه با استفاده از بازاریابی پیامکی شما ارتباط بیشتری با مخاطب خواهید داشت و با ارسال پیامک انبوه احساس صمیمیت و اعتماد را در مخاطب ایجاد می‌کنید. با توجه به محدودیت کاراکتر ارسال و خواندن این نوع پیامک‌ها وقت کمتری از شما و مشتری گرفته و تأثیرگذاری بیشتری نیز خواهد داشت. یکی دیگر از مزایای بازاریابی پیامکی قابل پیگیری بودن نتایج آن است که معمولا توسط سامانه ثبت و قابل بررسی است، در نتیجه شما می‌توانید با شناخت نقاط قوت و ضعف خود روند بازاریابی و تبلیغات را بهبود ببخشید. امکان دسته‌بندی مخاطب نیز یک امکان فوق العاده است که زمان ارسال پیامک انبوه می‌توانید از آن استفاده کنید و مخاطبان خود را بر اساس سن یا محدوده‌ی جغرافیایی فیلتر کنید. گستره‌ی افرادی که می‌توانید با استفاده از پیامک انبوه با آنها در ارتباط باشید هیچ محدودیتی ندارد، علاوه بر این برای تسهیل روند کاری هر کسب و کاری کارآمد خواهد بود از سالن‌های آرایشی تا دانشگاه و مطب دندانپزشکی. پیامک‌ها حتی اگر تلفن همراه شخص خاموش باشد، پس از مدتی به او خواهد رسید در نتیجه می‌توانید مطمئن باشید تبلیغ شما به هدف می‌رسد.

کاربرد سامانه پیامکی در مدیریت ارتباط با مشتریان

مدیریت ارتباط با مشتری (Customer Relationship Management) یک مفهوم یا استراتژی برای تقویت روابط با مشتریان و در عین حال کاهش هزینه و افزایش بهره‌وری و سودآوری در کسب و کار است. یک سیستم CRM ایده‌آل، مجموعه‌ای از تمام منابع داده یک سازمان است که در زمانی کوتاه اطلاعات مورد نیاز مشتری را فراهم می‌کند. سیستم CRM گسترده و جالب توجه است، اما می‌تواند برای مشاغل کوچک و همچنین شرکت‌های بزرگ، برای کمک به مشتریان اجرا شود.

امروزه اغلب کسب و کارها، فارغ از نوع سیستمی که برای مدیریت مشتریانشان انتخاب می‌کنند، از سامانه پیامکی به عنوان پل ارتباطی بین آن‌ها و مشتریانشان استفاده می‌کنند. تفاوتی ندارد که سایت داشته باشند و یا از نرم‌افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) و یا نرم افزار حسابداری استفاده کنند، هیچ یک به طور مستقل قابلیت ارتباط با مشتریان را نداشته و بهترین راهکار ارتباطی برای این سیستمها، استفاده از پنل اس ام اس جهت ارسال پیامک به مشتریان است.
فرستا تمام توان خود را به کار برده تا بتواند خدمات متنوعی را در اختیار مشترکین خود قرار دهد.
• ارسال پیام انبوه با قیمت رقابتی و با پشتیبانی کد 3000
• ارائه سرشماره اختصاصی خدماتی برای باشگاه مشتریان، اپلیکیشن‌های خدماتی و فعالیت خاص مورد نیاز مشتریان
• ارائه پنل‌های پیشرفته و وب سرویس برای اتصال به سیستم‌های یکپارچه
• ارسال پیام انبوه با استفاده از بانک‌های جامع و تخصصی با توجه به جامعه هدف
• طراحی سیستم‌های تعاملی مبتنی بر پیام کوتاه
• نیازسنجی و ایجاد بانک‌های اطلاعاتی ارسال پیام کوتاه به درخواست سازمان‌ها