۰۲۱-۸۸۵۱۳۷۹۰
  • فِرِستا: کانون پیوند شما با انبوه مخاطبان

به دنبال فروش بیشتر محصولات خود هستید؟ شبکه‌های اجتماعی و ایمیل؛ از این‌گونه تبلیغات اشباع شده‌اند. همه کسب‌وکارها در این پلتفرم‌ها حضور دارند. قیمت‌ها بالاست و مشتریان همچنان در بین گزینه‌های متعدد و موجود تبلیغ شده در این شبکه‌ها در حال جستجو هستند. اگر به دنبال تعامل واقعی با مخاطبان خود هستید که منجر به افزایش فروش شود؛ بازاریابی ارسال پیامک انبوه راه مناسبی برای شماست. Sms انبوه این امکان را برای شما فراهم می‌کند که تنها با زدن چند دکمه، با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید.

اگر به دنبال آشنایی با مزیت‌های بازاریابی ارسال پیامک انبوه هستید این مقاله را بخوانید:

مهم‌ترین مزایای بازاریابی ارسال پیامک انبوه عبارتند از:

  1. مقرون‌به‌صرفه بودن

به‌عنوان یک برند درحال‌رشد؛ باید هزینه‌های خود را تاحدامکان پایین نگه دارید. درحالی‌که ROI به صنعت، نام تجاری و مشتریان شما بستگی دارد، می‌توانید انتظار داشته باشید که فروش بیشتری از هزینه کمپین‌های پیامکی نسبت به هر اقدام دیگری کسب کنید. تبلیغات پولی اینستاگرام و گوگل، اغلب برای شما هزینه بالایی به همراه دارد. بازاریابی ایمیلی یک گزینه محبوب و مقرون‌به‌صرفه است، اما لازم است بدانید که نرخ باز کردن پیامک نسبت به ایمیل بسیار بالاتر است و در نهایت بازاریابی پیامکی سود بیشتری برای شما به ارمغان می‌آورد.

  1. تعامل بالاتر با مشتریان

آخرین باری که به ایمیل یک برند پاسخ داده‌اید کی بوده است؟ احتمالاً هرگز، درست است؟ شصت درصد خریداران یک SMS را در عرض پنج دقیقه پس از دریافت آن می‌خوانند. مخاطبان ایمیل خود را به همان سرعتی که SMSهای خود را بررسی می‌کنند؛ بررسی نمی‌کنند. اگر در حال تبلیغ یک فروش با زمان محدود هستید، خریداران پیام‌های اس‌ام‌اس شما را به‌سرعت مشاهده می‌کنند.  با این رویکرد، می‌دانید که پیام شما در صندوق ورودی شخص دیگری، خوانده نشده باقی نمی‌ماند. یا بدتر از آن، نشستن در پوشه اسپم یا سطل زباله.

  1. پیام‌های شخصی

80 درصد از خریداران می‌گویند که در صورت کسب تجربه شخصی، احتمال خرید یک محصول بیشتر است. مطمئناً می‌توانید ایمیل‌ها را شخصی‌سازی کنید، اما قابلیت شخصی‌سازی پیامک بسیار بیشتر است. همراه با نرخ مشاهده بالا و تعامل آنها، این راه عالی برای جذب خریداران بیشتر است. حتی با یک کمپین بازاریابی پیامکی انبوه، می‌توانید در مقیاس بالا شخصی‌سازی کنید. از یک پنل SMS مانند پنل فِرِستا استفاده کنید تا نام مشتری، جزئیات آخرین سفارش، کدهای تخفیف و هر فیلد سفارشی دیگری که پیام را شخصی‌سازی می‌کند، درج کنید.

به‌خاطر داشته باشید که شخصی‌سازی شما فقط به‌اندازه داده‌های شما خوب است. مطمئن شوید که داده‌های مرتبط کافی را جمع‌آوری می‌کنید تا به خریداران خود مزایای پیامک شخصی‌سازی شده را ارائه دهید.

  1. راه‌اندازی آسان

برای استفاده از پیامک انبوه نیازی نیست که یک متخصص بازاریابی باشید. با پنل پیامکی فِرِستا می‌توانید در عرض چند دقیقه بازاریابی پیامکی خود راه‌اندازی کنید. با استفاده از امکانات پنل فِرِستا قوانینی برای ارسال خودکار پیام‌های انبوه ایجاد کنید. با گزینه‌های پرداخت انعطاف‌پذیر و داشبورد بصری، می‌توانید با خریداران بیشتری ارتباط برقرار کنید.

  1. موانع کمتر برای تحویل

دیگر هرگز نگران پوشه اسپم نباشید. تا زمانی که مخاطبان لغو پیامک از سرشماره شما را فعال نکرده باشند؛ پیام‌های شما به مشترکین شما ارسال می‌شود.

نگارش توسط فِرِستا

Next Post
پرشیا فاوا

Author پرشیا فاوا

More posts by پرشیا فاوا