Persiafava | پرشیافاوا

پرشیا فاوا

خدمات ارجاع کار و برگزاری مناقصه

فرآیند ارجاع کار و برگزاری مناقصه، یک فرآیند رسمی است که در آن سازمان‌ها و نهادهای دولتی به منظور انتخاب پیمانکاران و دریافت خدمات و تأمین کالاها به روش رقابتی و عادلانه، اقدام به برگزاری مناقصه می‌کنند. ما با تسلط بر قانون برگزاری مناقصات و معاملات، از یک سمت، و اشراف به حوزه فناوری اطلاعات از سوی دیگر، در کلیه مراحل این مسیر اعم از تدوین RFP و برگزاری مناقصه، همراهتان خواهیم بود.

techbon_art

تِک‌بُن در این مسیر چطور شما را همراهی خواهد کرد؟

با توجه به آنکه جهت انجام یک پروژه نرم‌افزاری نیاز به تخصیص منابع انسانی با تخصص‌های متنوع می‌باشد که به شکل منطقی در ساختار سازمانی یک کسب و کار حضور ندارند، سازمان‌ها جهت اجرای پروژه‌های خود کار را به مشاوران فاوا ارجاع می‌دهند.

شرکت‌های مشاوره اغلب به عنوان متخصصان در زمینه‌های مختلف فعالیت می‌کنند و مجموعه‌ای از مهارت‌ها، تجربیات و منابع را در اختیار دارند. این شرکت‌ها به عنوان منابع خارجی به شرکت‌ها و سازمان‌ها کمک می‌کنند تا با استفاده از تخصص‌ها و دانش خود، وظایف و پروژه‌های خاص را بهبود یا انجام دهند.

تِک‌بُن جهت ارائه این خدمت، با گردآوردن متخصصین لازم براساس موضوع پروژه، مشتریان خود را از ابتدای کار و تهیه اسناد فنی و اسناد مناقصه، برآورد قیمت، همراهی با کارفرما در برگزاری مناقصه و ارزیابی شرکت‌ها و انتخاب نرم‌افزار نهایی و در نهایت نظارت بر اجرای پروژه همراهی می‌کند.

با تکیه بر دانش تِک‌بُن بهترین انتخاب را برای سازمان خود رقم بزنید.

مشاوره رایگان برای شناسایی نیازتان

شما فارغ از سایز کسب و کارتان، مخاطب ما هستید؛ برای کسب اطلاعات بیشتر کافی است اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت با شما ارتباط بگیریم.

سوالات متداول

اسناد مناقصه در سازمان‌های دولتی براساس آیین‌نامه معاملات و در سازمان‌های غیر دولتی براساس آیین‌نامه معاملات داخلی سازمان تهیه خواهد شد.

بله در صورت درخواست کارفرما تِک‌بُن در کلیه مراحل ارزیابی پیمانکاران حضور خواهد داشت.

بله تِک‌بُن در این فرآیند کاملاً با توجه به درخواست کارفرما با شما همراهی خواهد کرد، این همکاری می‌تواند در حد ارائه اسناد فنی و نمونه قرارداد تا اجرای کامل فرآیند ارجاع کار و برگزاری مناقصه باشد.

به طور کلی تِک‌بُن جهت محاسبه حق‌الزحمه ارائه خدمات خود از سیستم آنالیز هزینه طراحی شده براساس نفر ساعت ارائه خدمات بهره می‌برد؛ ورودی این سیستم شامل فعالیت‌های تعریف شده در WBS پروژه، تخصص‌های مربوط به هر فعالیت و میزان زمان و تعداد نفرات  تخصیص یافته می‌باشد. لازم به ذکر است خروجی این سیستم به صورت کاملاً شفاف و در قالب فایل اکسل در اختیار کارفرما قرار داده می‌شود.

مشاوره رایگان

با ثبت اطلاعات خود، کارشناسان ما برای توضیحات تکمیلی و مشاوره رایگان با شما تماس می‌گیرند.

تعرفه

موجودی پس از شارژ (ریال)

۱۱۸۳

۱۰۸۳

۹۹۹

۹۳۸

۹۱۲

۸۸۸

مذاکره

۱ تا ۵,۰۰۰,۰۰۰

۵,۰۰۰,۰۰۱ تا ۲۰,۰۰۰,۰۰۰

۲۰,۰۰۰,۰۰۱ تا ۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰

۱۵۰,۰۰۰,۰۰۱ تا ۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰

۲۰۰,۰۰۰,۰۰۱ تا ۳۵۰,۰۰۰,۰۰۰

۳۵۰,۰۰۰,۰۰۱ تا ۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰

بیش از ۵۰۰,۰۰۰,۰۰۱

سرشماره ۳۰۰۰

حداقل(تومان)

حداکثر(تومان)

۸ رقمی

۹ رقمی

۱۰ رقمی

۱۱ رقمی

۱۲ رقمی

۶,۵۰۰,۰۰۰

۶۰۰,۰۰۰

۴۰۰,۰۰۰

۲۰۰,۰۰۰

رایگان

۱۶,۵۰۰,۰۰۰

۳,۹۰۰,۰۰۰

۵۰۰,۰۰۰

۳۰۰,۰۰۰

رایگان

اطلاعات دریافت شد. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.