Persiafava | پرشیافاوا

پرشیا فاوا

تِک‌بُن چیست/کیست؟

وجود تعامل مناسب با هر کسب و کار، مستلزم شناخت درست از مأموریت آن کسب و کار است، ما برای داشتن همکاری سودمند با مشتریان خود لازم دیدیم که ابتدا خود را معرفی نماییم، اینکه تِک‌بُن چیست/کیست و چه رسالتی دارد؟

techbon_art

تِک‌بُن چیست/کیست؟

شرکت پرشیا فاوا گسترش از سال 1386 در حال ارائه خدمات مشاوره فاوا به سازمان‌ها و بنگاه‌های کشور در حوزه‌های مختلف می‌باشد. پیرو تحول سازمانی در شرکت پرشیا فاوا و چشم‌انداز پیش روی ما جهت ارائه بهترین خدمات مشاوره در حوزه فاوا، برند تِک‌بُن را در سال 1401 ثبت نمودیم.

حتماً شما هم این ضرب المثل را شنیده‌اید که همه چیز را همگان دانند و همگان هنوز از مادر زاده نشده‌اند! بله این حرف کاملاً صحیح بوده و انتخاب راه‌حل مناسب، با توجه به همه جوانب آن از عهده‌ی یک نفر خارج است، اما ما ادعا داریم که در واحد تِک‌بُن شرکت پرشیا فاوا با به خدمت گرفتن متخصصین کلیه‌ی حوزه‌های مورد نیاز «همگان» را برای شما گرد هم آورده‌ایم؛ با استفاده از خدمات مشاوره واحد تِک‌بُن راهکار تمام نیازمندی‌های شما نزد ماست و این دقیقاً ماموریت پرشیاست که در این مسیر همراه شما باشد.

ما یک مشاور بی‌طرفیم که مشتریان خود را برای انتخاب راهکار نرم‌افزاری و سفرهای تحول دیجیتال همراهی کرده و کمک می‌کنیم که مشتریانمان متناسب‌ترین راهکار، هماهنگ با الزامات کسب و کاری خود را ارزیابی و انتخاب کنند.

تِک‌بُن چه کسی/چیزی نیست؟

ما شرکت نمایندگی، فروش یا پیاده‌سازی هیچ راهکار نرم‌افزاری نیستیم و نرم‌افزار مشخصی را نیز ارائه نمی‌کنیم؛ بلکه به صورت کاملاً بی‌طرفانه و متناسب با نیازهای مشتریانمان آنها را جهت انتخاب راهکار مناسب از میان راهکارهای موجود در بازار ایران کمک خواهیم کرد.

مشاوره رایگان برای شناسایی نیازتان

شما فارغ از سایز کسب و کارتان، مخاطب ما هستید؛ برای کسب اطلاعات بیشتر کافی است اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت با شما ارتباط بگیریم.

سوالات متداول

خیر ما شرکت نمایندگی، فروش یا پیاده‌سازی هیچ راهکار نرم‌افزاری نیستیم و نرم‌افزار مشخصی را نیز ارائه نمی‌کنیم؛ بلکه به صورت کاملاً بی‌طرفانه و متناسب با نیازهای مشتریانمان آنها را جهت انتخاب راهکار مناسب از میان راهکارهای موجود در بازار ایران کمک خواهیم کرد.

مشاوره رایگان

با ثبت اطلاعات خود، کارشناسان ما برای توضیحات تکمیلی و مشاوره رایگان با شما تماس می‌گیرند.

تعرفه

موجودی پس از شارژ (ریال)

۱۱۸۳

۱۰۸۳

۹۹۹

۹۳۸

۹۱۲

۸۸۸

مذاکره

۱ تا ۵,۰۰۰,۰۰۰

۵,۰۰۰,۰۰۱ تا ۲۰,۰۰۰,۰۰۰

۲۰,۰۰۰,۰۰۱ تا ۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰

۱۵۰,۰۰۰,۰۰۱ تا ۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰

۲۰۰,۰۰۰,۰۰۱ تا ۳۵۰,۰۰۰,۰۰۰

۳۵۰,۰۰۰,۰۰۱ تا ۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰

بیش از ۵۰۰,۰۰۰,۰۰۱

سرشماره ۳۰۰۰

حداقل(تومان)

حداکثر(تومان)

۸ رقمی

۹ رقمی

۱۰ رقمی

۱۱ رقمی

۱۲ رقمی

۶,۵۰۰,۰۰۰

۶۰۰,۰۰۰

۴۰۰,۰۰۰

۲۰۰,۰۰۰

رایگان

۱۶,۵۰۰,۰۰۰

۳,۹۰۰,۰۰۰

۵۰۰,۰۰۰

۳۰۰,۰۰۰

رایگان

اطلاعات دریافت شد. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.