درباره بَک‌ بان

پرشیا فاوا با بهره‌گیری از تجربه نزدیک به دو دههٔ مؤسسین و مدیران خود و همکاری با متخصصان و کارشناسان و مجرب و متعهد در حوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات، اقدام به راه‌اندازی دپارتمان بک بان جهت ارائه خدمات نوین شبکه و زیرساخت (Network Solution & InfraStructre) نموده است.

بک بان به‌عنوان یکی از زیرمجموعه‌های پرشیا فاوا در کنار سایر دپارتمان‌های این شرکت به ارائه متنوع‌ترین و به‌روزترین سرویس‌ها و راهکارهای IT می‌پردازد. این گروه در نظر دارد باتکیه‌بر پیشینهٔ درخشان و پیشرفت پیوسته سطح دانش سازمانی خود، نسبت به ارائه خدمات فراگیر در حوزه زیرساخت و شبکه به اشخاص حقیقی و حقوقی بپردازد. همچنین با بهره‌گیری از فناوری و دانش روز دنیا و پیروی از استانداردهای ملی و جهانی، به ایجاد بستری امن برای ارتباطات و همچنین به‌روزرسانی، پشتیبانی و نگهداری آن مبادرت ورزد.

شاید نهایت بَک‌ بان را بتوان تجربهٔ جدیدی دانست که شما را در مسیر رسیدن به راهکارهای مطلوب و نگهدارنده ارتباطی که تداوم آن رشد متقابل طرفین را در پی خواهد داشت، یاری می‌دهد.

اما چرا بَک‌ بان؟

 مطالعات نشان می‌دهد که بهترین روش برای ارائه خدمات شبکه و زیرساخت؛ یک شرکت پیمانکار متخصص فناوری اطلاعات در سطح سازمانی است که همیشه در دسترس بوده و تحت یک قرارداد به سرویس‌دهی بپردازد.

دریافت خدمات شبکه و زیرساخت به‌صورت برون‌سپاری از اشخاص حقوقی مانند بک بان مزایای زیر را در بر دارد:

  • امکان بهره‌گیری از تجربیات تیم مجرب بک بان با بیش از 20 سال حضور فعال در حوزه شبکه و زیرساختو سایر خدمات حوزه  IT
  • استانداردسازی ساختار شبکه توسط تیم تخصصی و نه در قالب تجربیات فردی
  • عدم وابستگی شبکه و زیرساخت و ماهیت کسب‌وکار به فرد یا افراد و اطمینان از پاسخگویی به‌واسطه اخذ قرارداد با اشخاص حقوقی
  • ارائه راهکارهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری بهینه مبتنی بر تکنولوژی روز، با درنظرگرفتن شرایط جامعه و با رویکرد کاهش هزینه
  • زنجیره بزرگ و غنی ارتباطات که به‌واسطه حضور فعال ۲۰ساله در این صنعت، ما را در پستی و بلندی‌های این راه همراهی کرده و می‌کنند.

دیر زمانی است که بر این کار مشغولیم و مفتخریم، طی سال‌های گذشته با سازمان‌ها، نهادها، ارگان‌های دولتی و خصوصی، مؤسسات مالی و اعتباری، شرکت‌ها و فروشگاه‌های متعددی همکاری و کسب تجربه نموده‌‎ایم. 

دریافت مشاوره رایگان